Nodarbības

Nodarbības

 

 Tonus & Strech 

Nodarbība īpaši piemērota biroja darbiniekiem, kuri pavada ilgstošas stundas sēžot pie datora, kā arī tiem, kuri vēlās nostiprināt muskuļus un ķermeņa reljefu.

Nodarbībā īpaša uzmanība tiek veltīta ķermeņa korsetes nostiprināšanai, muguras un vēdera preses muskulatūras attīstībai un nostiprināšanai.

Nodarbības laikā tiek izmantots pārsvarā tikai savs svars, bez papildus inventāra. Droši un efektīvi, turklāt ļauj pašam atkarībā no sava ķermeņa izjutām regulēt slodzi.

Nodarbība sastāv no vienkāršiem, saprotamiem un efektīviem vingrinājumiem, kuru modifikācijas ir pielāgotas pēc slodzes gan iesācējam, gan arī vingrotājam ar pieredzi.

 

Pirmdienās 19:00-20:20 / Trešdienās 19:00-20:00

________________________________

   Femina Dance 

Deja ir viena no senākajām mākslas formām. Tā pastāv, kamēr pastāv cilvēki un pastāvēs vienmēr.

Deja ir unikāla saziņas, jūtu, emociju pārraides valoda, lieliska pašizpausmes iespēja, pašcieņa, kā arī ļoti efektīvs veids, kā uzturēt lielisku formu.

Dejot var jebkurš, un katrs dejošanā atrod sev ko īpašu.

„Dejot man nozīmē- dzīvot! Uzskatu ,ka dejot var iemācīties ikviens, jebkurā vecumā un dzīves posmā! Panākumu atslēga ir pārliecība, ka Tu To Vari!” saka Karīna.

Par nodarbību būtību
Visas mūs vieno viens -mēs esam skaistas, pievilcīgas un pašpārliecinātas sievietes!

Ķermeņa kustības, kuras tiek apgūtas Femina Dance nodarbībās iemāca galvenokārt ieklausīties mūzikas sajūtā, nekautrēties no savas seksualitātes un pakļauties savu jūtu mūzikas ķermeņa interpretācijai.

Femina Dance kā meditācija , atpūtas un enerģijas apdzimšanai.

Femina Dance kā māksla savas iekšējās dvēseles ekspresijai.

Femina Dance kā spēka avots dzīves virsotņu sasniegšanai sieviešķīgā maigā un nepiespiestā veidā.

Femina Dance kā rituāls- savas intīmās dzīves un seksualitātes atraisīšanai.

Femina Dance nodarbības apmeklētājas ir:

Sievietes, kas mīl un vēlās iemīlēt sevi arvien vairāk. Savu ķermeni, savu izskatu, savas sajūtas un emocijas!

Sajūsmināties par vēl neiepazītām savas seksualitātes izpausmēm, piemēram, sensitīvās dejas prasmi.

 Vai ir nepieciešamas priekšzināšanas dejas mākslā?

Nodarbības neprasa profesionālo pieeju un jebkādu iepriekšējo sagatavotību, viss tiek panākts ar laiku un paša vēlmi. Bieži Femina Dance apmeklētājas pirms pirmās nodarbības izmēģinājuma atzīstās, ka mazliet kautrējās, jo nekad nav dejojušas, taču šīs domas pazūd uzreiz. Mēs vērojam tikai sevi, savu progresu stājas, lokanības un pašsajūtas attīstībā, kas noteikti atspoguļojās arī ikdienas dzīvē - darbā, mājās un plašā sabiedrībā. Dzīve ir deja! Dažādu žanru deja, atkarībā no situācijas! :)  To ir jāizdzīvo un jāizbauda pielāgojot noteiktu ritmu, saglabājot grāciju! Kas arī tiek iemācīts Jums Femina Dance nodarbībās! 

Pamatnosacījums nodarbībai - izdzīvot dažādu ritmu un melodiju noskaņojumu, elpojot, meditējot un izjūtot sevi! 

  Kā notiek nodarbības?

 Nodarbības tiek sadalītas četrās daļās:

- Pirmajā daļā tiek pamodināta katrs muskuļis un locītava. Atbrīvots prāts

-  Otrā daļa - meditatīva sevis ekspresijas deja. 

- Noslēdzošā daļa - stiepšanas, lokanības un relaksēšanās vingrinājumi.

 Ļoti atbalstāma ir individualitāte, improvizācija  un savs dejas izpildījums. Nav pareizas vai nepareizas tehnikas. Tas kā kustās Jūsu ķermenis- dabiski, plūstoši ir vispareizākais un vispiemērotākais Jums.

Vērojiet sevi, savu attīstību un izaugsmi, un Jūs būsies sajūsminātas no savām vēl nebijusām spējām. 

Piebilde - Femina Dance nodarbīas reti ir vienādas. Katru reizi, vadoties pēc kopējās grupas garastāvokļa un atmosfēras pievēršam uzmanību dažādām niansēm, kuras ir svarīgi noslīpēt līdz perfektumam. Kā noslīpētās "Pērlītes"

Apraksts par pasniedzēju

Karīna dejojusi kopš bērnības, vispirms tas bija obligātās ritmikas pulciņš kā mēs daudzas bijām spiestas pirmskolas un sākumskolas laikā. Vēlāk ieklausoties savās vēlmēs, izmēģināja dažādus mazus pašdarbības kolektīvus - un izmēģinājusi daudzus deju stilus: no klasiskā un modernā baleta, Show Dance grupas līdz Austrumu Dejai, kas arī aizrāva un iedvesmoja visvairāk. Karīna piedalījās vairākos Austrumu Dejas festivālos un meistarklasēs. Vēlāk tika aicināta dejot Allas Duhovas show baleta grupā TODES, Rīģas skolā. Kur savam plastiskumam un plūstošām austrumu kustībām pievienoja asumu, precizitāti un disciplīnu, kas brīžiem ir ļoti nepieciešamas. (Ne tikai dejā, bet arī dzīvē :) ) Vēlāk vadīja dažādas unikālas deju klases kā Deja Grūtniecēm, Dejas jaunām māmiņām ar bērnu slingā, Dejas meditācijas u.c. Novadīja desmitiem vecmeišu ballīšu meistarklases, sagatavojot līgavu ģimenes dzīvei un strādāja individuāli, sagatavojot "īpašo" uzstāšanos kā dāvanu tam skatītājam, kas novērtēs visvairāk ;)

"Ikkatrā dejas žanrā ir savs skaistums, kas ir viegli izpildāms jebkuras mūzika pavadībā, nomainot vien dejas garastāvokli un pievienojot akcentus!"

Nodarbību laiks

Svētdienās 18:30 - 20:00 , Matīsa ielā 46a, Dream Dance Studio. 

Apģērbs nodarbībai

Ērts sporta apģērbs, apavi sporta vai dejas apavi (vai pēc vienošanas- augstpapēžu kurpes)

Nodarbību maksa:

Abonements: 10  reizēm- 80 e

Vienas reizes apmeklējums 10 e

Nodarbību valodas

LV, RU, ENG

Pieteikšanās informācija (privātstundu iespējas)

Kontaktpersonas vārds: Karina

e-pasta adrese: karina@femina.lv

tālruņa nr.: +371 26155664

_______________________________________

 

 

 

 

 

Jūsu vēlmes