Post Thumbnail

Vīrietis un sieviete : Tantrisks ceļojums no Seksa līdz Debešķīgai vienotībai. 

 

Bieži attiecībās tiek uzsāktas seksuālajā līmenī. Seksuālā ugunīga kaisle sniedz neskaitāmu baudu, bet agrāk vai vēlāk viens vai abi artneri sākt izjust, ka kaut kas trūkst viņu attiecībās. Kaut kas svarīgs, ar vārdiem grūti aprakstāms. Šī ir iekšējā tieksme pēc izaugsmes un pavisam cita līmeņa. Paceļot energiju, ļaujot izjust pavisam jaunus sajūtas, iesaistot ne tikai taktīlas, bet arī raisot tuvību enerģētiskā līmenī. Iemācoties, saprotot, ka īsta pilnvērtība bauda var tikt sasniegta, tikai un vienīgi harmonizējot un ļaujot sev sinhronizēt visas savas uztveres maņas. Jūs gan teorētiski, gan arī praktiski spēsiet izjust kā tas darbojās. 

 

Otrajā daļā mēs iepazīsimies ar lielākiem Tantras atklājumiem attiecību un seksualitātes jomā. Vīriešu un Sieviešu energētisko centru polaritāte, Tieši tāpēc mēs izjūta tik stipru savstarpēju pievilkšanas spēku. 

 

Seminārā mēs iekustināsim, sajutīsim un izdzīvosim katra energocentra esamību un iedarbību. Sapratīsim Vīriešķo un Sievišķo enerģijas uzlādi + / -  un praktizēsim tā paredzēto darbības princu no Tantras skata punkta. 

Praktizējot pāros jūs sajutīsiet harmonisko energo-plūsmas pieredzi, kuru turmāk varēsiet izmantot savā ikdienā, būvējot veselības, mīlestības, sapratnes savstarējā atbalsta un vienotības attiecības. 

 

Semināru vada 

Liza Martin (Abhika) ir starptautiska skolotāja un terapeite ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi darbā ar cilvēkiem.

Viņas prasmes ietver tantras praksi, darbu ģimenes centros, darbu ar traumu dziedināšanu (SE), emocionālo atbrīvošanu, bioenerģētisko ķermeņa darbu, dziļu vīrišķās un sievišķās enerģijas dziedināšanu.

Viņa vada Ģimenes lokus un Tantras un Meditācijas grupas visā Eiropā, vairākās valstīs.

Viņa ir 2 starptautisko Tantras un Meditācijas festivālu dibinātāja un pašreizējā organizatore: Baltijas Tantras festivāls Latvijā un Grieķijas Tantras festivāls Lesbā, Grieķijā.

Izmanto iespēju, tikai vienu dienu Abhika viesosies Rīgā!

Cena par semināru 88 eur