♀️ Konsultācijas

♀️ Konsultācijas

FEMINA Iedvesmai

Karīna- ♀️ veselība un skaistums
Karīna- ♀️ veselība un skaistums

Palīdz sievietēm kopt un saprast savu Ķermeņi: skaistumkopšanā, sieviešu veselībā, fitness, deja un sevis ikdienas kopšanā.

Medicīniska izglītība. Vecmāte. Dūla apmācībās
Kopš 2008 gada, strādā par fitnesa treneri, strādājot ar sievietēm no 11-65 gadu vecumam. Līdzsvarojot hormonu līmeni  organismā ar ķermeņa kopšanas rituāļiem un vingrinājumiem, kā arī pielāgtām līdzsvarojošām meditācijām.

  
Speciālists estētiskās medicīnas un holistisko profilaktisko metožu jomā, lai saglabātu ķermeņa jaunību un sieviešu veselību.

Sievietes energopraktiķe, veic dziļas sievietes veselības veicinošās masāžas sessijas un tējas tasītes ar atbalstošām sarunām.

Izstrādāja īpašu kursu aktīvām topošajām māmiņām (kuras tikai plāno vai jau gaida bērniņu): vada apmācību, lekcijas neformālā gaisotnē, konsultē jaunās ģimenes veselības jomā.

Izstrādāja un pierādīja medicīniskā zinātniskā darbā aromterapijas pozitīvo ietekmi uz mātes psihoemocionālo stāvokli  pēcdzemdību periodā.

Tic dabas resursu spēkam un dāsni dalās ar saviem novērojumiem no prakses.

Karīna dzīvo dejā un iedvesmo sievietes izjust ritmu! Tas ir veids, kā dzīvot savu dzīvi harmonijā ar dvēseli, manifestējot sevi un savu sievišķību kustībā!

"Pasniedzot nodarbības, nevar būt patīkamākais brīdis, kā redzēt sieviešu progresu, kas atspoguļojas ne tikai kustībā un ķermena transformācijā, bet arī viņu personīgajā dzīvē. Atklājot viņu sievišķību, seksualitāti, enerģiju, mīlestību pret savu sievišķo dabu.”

Dana Kocāne- Pašrealizācijas un ♀️ Profesionālās Spējas
Dana Kocāne- Pašrealizācijas un ♀️ Profesionālās Spējas

Karjeras konsultante un atlases uzņēmuma Tech Recruitment vadītāja.

11 gadu starptautiska pieredze cilvēkresursu jomā. Savu karjeru sāka būvēt vēl būdama 1. kursa studente. Ir ieguvusi 2 augstākās izglītības. Strādāja personāla atlasē, vēlāk kļuva par personāla vadītāju starptautiskā Fintech uzņēmumā. Pēc dekrēta atvaļinājuma saprata, ka galvenā misija ir palīdzēt cilvēkiem viņu karjeras izaugsmē, kur cilvēks var ne tikai pelnīt naudu, bet justies patiesi laimīgs un piepildīts.

Šobrīd Dana palīdz cilvēkiem izveidot savu sapņu karjeru, kur sniedz dažāda veida karjeras konsultācijas: savu patiesā aicinājuma meklēšana, darba meklēšanas stratēģija, CV un Linkedina profila optimizācija, sava personīga zīmola veicināšana Linkedinā, sevis prezentēšanas darba intervijā, kā arī dažādi citi karjeras un sevis attīstības padomi.

“Es ticu, ka laimīgs cilvēks ir tas, kurš nodarbojas ar to darbu, kas viņam vislabāk padodas un patīk."

Darja ♀️ līgavu krustmāte
Darja ♀️ līgavu krustmāte

Darja ir konsultante un ceļvedis ģimenes dzīvē. Atbalsts ģimenes veidošanas brīdī bieži ir nenovērtējams, apziņa kļūt par vīru un sievu, atbalsts un atbalsts viens otram nav tik vienkārši kā mīlestības un uzticības vārdi. Tas ir darbs, kurā sievietes loma noteikti ir augsta. Darja māca ieklausīties sevī, neaizmirst par sevi, dodoties uz sievas statusu, bet tajā pašā laikā spēt cienīt savu dzīves partneri, uzticēties viens otram, radīt savu laimīgo realitāti!
Viņa ir kā krustmāte, kas ir gatava dot gudrus padomus vai vienkārši klausīties un būt nepieciešamais atbalsts un resurss. Viņai tajā palīdz zināšanas psiholoģijā (studijas Paula Stradiņa universitātē), kā arī konsultatīvs darbs kāzu salonā kopš 2012. gada. Piedaloties līgavu sagatavošanā (vairāk nekā 10 000), viņa kļuva par viņu neredzamo palīgu ne tikai ideālas kleitas izvēlē, bet arī dziļumā, pieņemot šo dzīves posmu, kļūstot par sievu. Tas palīdz iedomāties savu skaistumu tik nozīmīgā brīdī.
Ko nes ģimenes jēdziens un sievas loma? Katram tas ir kaut kas savs, noslēpums.
Darja ir precējusies trešo reizi, un kā neviens cits viņa saprot visas ģimenes dzīves grūtības. Viņai izdevās pārvērtēt sevi, mācīties, viņa ir pateicīga katram vīram par mācību un kopdzīvi. Dievs mīl trīsvienību, trešā laulība ir mīlestības un cieņas pilna. Viņa turpina mācīties radīt harmoniju sevī un attiecībās. Tas tikai palīdz izprast un atbalstīt sievietes kopā ejot vienotu ceļu.
Empātija, laipnība, sirsnība ir viņas galvenās iezīmes, kas palīdz mīlēt katru līgavu, meiteni un sievieti, kas jūt nepieciešamību pēc pieņemšanas un atbalsta.

Sanita- ♀️ Dvēseles harmonija
Sanita- ♀️ Dvēseles harmonija
Sanita radošās telpas “Harmonijas istabas “ radītāja , pasniedz Jogu, Dzīvo
Deju, Aura-Soma krāsu terapijas konsultācijas, Baha ziedu konsultācijas, Gonga &
Kristāla čakrafona meditācijas, Aktavio Lioss Video un Mūzikas meditācijas. Vadu
Transformācijas spēles, skaņas masāžas un daudz ko citu.
 
Viss vērsts uz sava potenciāla
atklāšanu ,apzināšanos un realizēšanu, dvēseles dziedināšanu, darbs ar ķermeni un
apzinu visos līmeņos. Apstājoties sajust sevi, salikt skaidrus mērkus savai dzīvei un
drosmīgi mīlestībā pret sevi un citiem, tos realizēt matreālajā pasaulē. Ar sīkāku info var
iepazīties manā mājas lapā - www.harmonijasistaba.lv
 

"Mēs esam aizmisušas  savu sievišķo dabu, mēs esam aizmirsušas  kā būt sievietei sulīgai mīlošai , esam aizmirsušas kā dzemdēt savus bērnus, mēs esam aizmirsušas kā patiesi mīlēt sevi visu, savu ķermeni pieņemot un patiesi izjūtot dabas ritmus un proceses sevī atzīstot mīlestības pirmavotu sevī mēs uzplaukstam kā tūkstošlapu lotosa zieds savā krāšņumā un spēkā."
 

Jūsu vēlmes