♀️ Konsultācijas

♀️ Konsultācijas

FEMINA Iedvesmai

Karīna- ♀️ veselība un skaistums
Karīna- ♀️ veselība un skaistums

Palīdz sievietēm kopt un saprast savu Ķermeņi: skaistumkopšanā, sieviešu veselībā, fitness, deja un sevis ikdienas kopšanā.

Medicīniska izglītība. Vecmāte. Dūla apmācībās
Kopš 2008 gada, strādā par fitnesa treneri, strādājot ar sievietēm no 11-65 gadu vecumam. Līdzsvarojot hormonu līmeni  organismā ar ķermeņa kopšanas rituāļiem un vingrinājumiem, kā arī pielāgtām līdzsvarojošām meditācijām.

  
Speciālists estētiskās medicīnas un holistisko profilaktisko metožu jomā, lai saglabātu ķermeņa jaunību un sieviešu veselību.

Sievietes energopraktiķe, veic dziļas sievietes veselības veicinošās masāžas sessijas un tējas tasītes ar atbalstošām sarunām.

Izstrādāja īpašu kursu aktīvām topošajām māmiņām (kuras tikai plāno vai jau gaida bērniņu): vada apmācību, lekcijas neformālā gaisotnē, konsultē jaunās ģimenes veselības jomā.

Izstrādāja un pierādīja medicīniskā zinātniskā darbā aromterapijas pozitīvo ietekmi uz mātes psihoemocionālo stāvokli  pēcdzemdību periodā.

Tic dabas resursu spēkam un dāsni dalās ar saviem novērojumiem no prakses.

Karīna dzīvo dejā un iedvesmo sievietes izjust ritmu! Tas ir veids, kā dzīvot savu dzīvi harmonijā ar dvēseli, manifestējot sevi un savu sievišķību kustībā!

"Pasniedzot nodarbības, nevar būt patīkamākais brīdis, kā redzēt sieviešu progresu, kas atspoguļojas ne tikai kustībā un ķermena transformācijā, bet arī viņu personīgajā dzīvē. Atklājot viņu sievišķību, seksualitāti, enerģiju, mīlestību pret savu sievišķo dabu.”

Natālija-  ♀️ Dvēseles maigums
Natālija- ♀️ Dvēseles maigums

Dvēseles harmonija, vienotība ar sevi, iekšējo resursu atklāšana.

Speciālists papildinošās un alternatīvās terapijas, kā arī uz ķermeni orientētās terapijas jomā.
12 gadu pieredze masāžas un konsultāciju jomā sievietēm, semināru un prakses vadīšanā.
Darbā plaši tiek izmantotas zināšanas aromterapijas, ajūrvēdas, jogas, tantras un taoistu prakse sievietēm.
Pieredzējusi daudzu bērnu māte

“Mēs bieži dzīvojam mums uzspiestā ritmā, tiecamies uz izvirzītajiem mērķiem un cenšamies atbilst mākslīgi radītiem ideāliem. Kad ķermenis ir atvieglots un prāts ir mierīgs, jūs varat pieskarties patiesajam Es. Kad sieviete ieiet ritmā, viņa tuvojas dabai un izpaužas spēkos. Sieviete ir skaista! Es to redzu savā darbā. Es redzu, kā tiek noņemtas maskas un kostīmi, kas jau ir gandrīz saaugušas ar ķermeni. Kā sirds atveras un uzzied kā brīnišķīgs smaržīgs dārzs. Tas, kā maza meitene iekšpusē kļūst par sievieti - mīlestības un pārpilnības avotu. Kā dziedināšana notiek caur pieņemšanu, mīlestību un pieskārieniem. ”

Dana Kocāne- Pašrealizācijas un ♀️ Profesionālās Spējas
Dana Kocāne- Pašrealizācijas un ♀️ Profesionālās Spējas

Karjeras konsultante un atlases uzņēmuma Tech Recruitment vadītāja.

11 gadu starptautiska pieredze cilvēkresursu jomā. Savu karjeru sāka būvēt vēl būdama 1. kursa studente. Ir ieguvusi 2 augstākās izglītības. Strādāja personāla atlasē, vēlāk kļuva par personāla vadītāju starptautiskā Fintech uzņēmumā. Pēc dekrēta atvaļinājuma saprata, ka galvenā misija ir palīdzēt cilvēkiem viņu karjeras izaugsmē, kur cilvēks var ne tikai pelnīt naudu, bet justies patiesi laimīgs un piepildīts.

Šobrīd Dana palīdz cilvēkiem izveidot savu sapņu karjeru, kur sniedz dažāda veida karjeras konsultācijas: savu patiesā aicinājuma meklēšana, darba meklēšanas stratēģija, CV un Linkedina profila optimizācija, sava personīga zīmola veicināšana Linkedinā, sevis prezentēšanas darba intervijā, kā arī dažādi citi karjeras un sevis attīstības padomi.

“Es ticu, ka laimīgs cilvēks ir tas, kurš nodarbojas ar to darbu, kas viņam vislabāk padodas un patīk."

Darja ♀️ līgavu krustmāte
Darja ♀️ līgavu krustmāte

Darja ir konsultante un ceļvedis ģimenes dzīvē. Atbalsts ģimenes veidošanas brīdī bieži ir nenovērtējams, apziņa kļūt par vīru un sievu, atbalsts un atbalsts viens otram nav tik vienkārši kā mīlestības un uzticības vārdi. Tas ir darbs, kurā sievietes loma noteikti ir augsta. Darja māca ieklausīties sevī, neaizmirst par sevi, dodoties uz sievas statusu, bet tajā pašā laikā spēt cienīt savu dzīves partneri, uzticēties viens otram, radīt savu laimīgo realitāti!
Viņa ir kā krustmāte, kas ir gatava dot gudrus padomus vai vienkārši klausīties un būt nepieciešamais atbalsts un resurss. Viņai tajā palīdz zināšanas psiholoģijā (studijas Paula Stradiņa universitātē), kā arī konsultatīvs darbs kāzu salonā kopš 2012. gada. Piedaloties līgavu sagatavošanā (vairāk nekā 10 000), viņa kļuva par viņu neredzamo palīgu ne tikai ideālas kleitas izvēlē, bet arī dziļumā, pieņemot šo dzīves posmu, kļūstot par sievu. Tas palīdz iedomāties savu skaistumu tik nozīmīgā brīdī.
Ko nes ģimenes jēdziens un sievas loma? Katram tas ir kaut kas savs, noslēpums.
Darja ir precējusies trešo reizi, un kā neviens cits viņa saprot visas ģimenes dzīves grūtības. Viņai izdevās pārvērtēt sevi, mācīties, viņa ir pateicīga katram vīram par mācību un kopdzīvi. Dievs mīl trīsvienību, trešā laulība ir mīlestības un cieņas pilna. Viņa turpina mācīties radīt harmoniju sevī un attiecībās. Tas tikai palīdz izprast un atbalstīt sievietes kopā ejot vienotu ceļu.
Empātija, laipnība, sirsnība ir viņas galvenās iezīmes, kas palīdz mīlēt katru līgavu, meiteni un sievieti, kas jūt nepieciešamību pēc pieņemšanas un atbalsta.

Nikoletta - maigs ceļvedis ♀️ apziņas sakārtotībā
Nikoletta - maigs ceļvedis ♀️ apziņas sakārtotībā

Iepazīties ar Nikoleti Šanti?

Nikoleta ir Sibīrijas izcelsmes dziedniece.

Sibīrija ir viena no visspēcīgākajām varas vietām uz planētas, kas daudziem tās iedzīvotājiem pamodina īpašu dāvanu.

Pirmā dāvana, kuru Nikoleta atklāja, bija pārsteidzoša. Pusdārgakmeņi, kas bija duļķaini, pēc gandrīz mēnešiem ilgas nēsāšanas uz ķermeņa kļuva gandrīz caurspīdīgi.

Šī bija pirmā spēju pazīme.

Tad parādījās spēja mazināt sāpes ar rokām. Un spēks rokās nebija bērnišķīgs.

Bet liktenis nolēma, ka Nikoletas pirmā augstākā izglītība bija tehniska un ekonomiska. Tā bija Baumana vārdā nosauktā MSTU Maskavas universitāte un specialitāte "Inovāciju vadība".

Tātad Šanti sāka pētīt sarežģītas sistēmas un struktūras.

Pēc universitātes sākās darbs manā specialitātē, bet burtiski dažus gadus vēlāk kļuva acīmredzams, ka pašrealizācijas potenciāls slēpjas citā plānā. Gars pieprasīja atklāt savas spējas un dāvanas.

Tad kā uz burvju pamata Nikoletas dzīvē parādījās spēcīgs meistars Svami Daši. Dziednieks, bioenerģētiķis, grupas uz ķermeni vērstu programmu vadītājs, tagad pazīstams kā TV šova “Ekstrasensu kauja” uzvarētājs un “Ekstrasensu skolas” pasniedzējs.

Nikoleta saka:
"Studējot pie šī talantīgā
meistare, vairākus gadus strādājot par projektu vadītāju cienījamā aģentūrā, es uzrakstīju OM parakstītu atvadu vēstuli un devos strādāt ar cilvēkiem. Izrādījās daudz interesantāk un iedvesmojošāk, lai cilvēkus atdzīvinātu un "atvērtu" fiziski un enerģiski. "

Nikoleta iemācījās meditācijas praksi, apguva daudzas ķermeņa apstrādes tehnikas un guva izpratni par pamata pieejām grupas dinamikā.

Pēc savas dabas un sporta veida Shanti varēja strādāt ar jebkura svara un statusa cilvēkiem, taču šī darbība viņu burtiski izsūca.

Tajā laikā Svami Daši savus studentus tikko iepazīstināja ar Reiki meistaru, un Nikoleta saņēma pirmo Reiki 1 līmeņa iniciāciju. Bija sajūta, ka dzīvē ir vēl viens enerģijas avots.

Šanti, būdams fundamentālas domāšanas cilvēks, 11 gadus veltīja šai praksei un kļuva par tradicionālā Reiki, Reiki naudas, Reiki otrās puses, Tantra Reiki, Kundalini Reiki Meistaru-skolotāju.

Papildus Reiki Nikolete māca Tarot, viņai pieder teta dziedināšanas prasmes un uz audekliem raksta mandalas ar akriliem ????

????MISIJA Nikoleta:

- Radīt paradīzes, miera, komforta, dziņas, iedvesmas, svētlaimes, atziņu atmosfēru.
- Pārraidīt dzīvi cilvēkiem no viņu "Augstākā Es" telpas.
- Māciet cilvēkiem pacelties virs sevis, paplašināties no krūtis centra līdz Visuma lielumam, būt pateicīgiem, laipniem, maigiem pret sevi, nosvērtiem un līdzsvarotiem, cildeniem. Ieņemiet AKTĪVU dzīves pozīciju,
būt savas realitātes radītājiem, kā to modē tagad saukt.

Nikoleta: "Man patīk ceļot un meklēt citu radītās debesu vietas, ķert šos viļņus, absorbēt tos sevī, pēc tam pārraidīt pēc iespējas vairāk cilvēku -" TIKAI LABĀM VIBĒRĀM "

Šobrīd Šanti dzīvo kopā ar vīru Rīgā un vada savu daudzpusīgo pārveidojošo praksi gan bezsaistē, gan tiešsaistē.

Nikoleta: "Mana domāšana manā galvā ir karte, kurā sistemātisku pieeju var pielietot pat smalkās lietās. Un tieši tāpēc, izmantojot par pamatu tradicionālās tehnikas, es bagātinu savus kursus ar novatoriskiem risinājumiem."

Jūsu vēlmes